Naši partneři

Lékárny a e-shopy

Připravili jsme pro vás praktický adresář s kontakty, jednoduše tak najdete lékaře nebo lékárnu v blízkosti svého bydliště. V adresáři nechybí ani telefonní kontakt nebo mapa. Už nemusíte hledat číslo v telefonním seznamu nebo bloudit po městě! V adresáři najdete:

  • lékárny, kde vám poradí s výběrem
  • seznam ověřených e-shopů se sortimentem produktů pro hojení ran

Vlhká terapie je běžně dostupná pro všechny pacienty. Žádejte léčbu, která je pro vás určena.

 

docsimon.cz
Náš internetový obchod je založen na intuitivním členění zboží podle terapeutických skupin a klinických příznaků, což Vám hladce umožní dojít ke konkrétní vhodné skupině produktů.
gigalekarna.cz
Internetový prodej léčiv, potravinových doplňků, léčebné kosmetiky, zdravotnického materiálů a prostředků. Lékárna nabízející široký sortiment produktů, včetně celého spektra kvalitních produktů firmy Hartman, včetně teploměrů Thermoval a tonometrů Tensoval. To vše za výborné ceny.
lecimselevne.cz
Nejlevnější internetová lékárna v ČR více než 30 000 produktů skladem k dodání za velkoobchodní ceny!
lekarnasvjosefa.cz
Náš zkušený a odborně vzdělaný personál vám poskytne odborné informace o léčivech vázaných na lékařský předpis, léčivých přípravcích volně prodejných, potravinových doplňcích a léčebné kosmetice. Náš kolektiv se vyznačuje maximální vstřícností a individuálním přístupem k našim klientům, naprostou samozřejmostí je odborné poradenství v rámci správné lékárenské péče.
lekarna-drmario.cz
Obchod Dr. Mario získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky na serveru HEUREKA.cz
panlekarnik.cz
Nejsme pouze online lékárna, kamennou lékárnu provozujeme již od roku 1993. Lékárna PanLékárník.cz spojuje výhody online lékárny s kvalitou služeb a zázemím kamenné lékárny.
pomuckyprozdravi.cz
Portál pomůcky PRO zdraví provozuje společnost MEDIPOS P+P, s.r.o., která již 19 let zajišťuje zásobování privátních lékařských praxí. V současnosti poskytujeme servis více jak 6000 zdravotnických zařízení.
samoleceni.cz
Server samoléčení.cz je internetová lékárna a informační zdravotnický server pro laickou veřejnost . Přináší v přehledné formě informace týkající se řešení základních zdravotních problémů a nabídku lékárenského sortimentu.
zdravotnicke-potreby.net
V tomto oboru máme bohaté zkušenosti. Od roku 1998 fungovaly zdravotnické potřeby na základě činnosti fyzické osoby - Aleny Valentové a od 1.1.2010 je činnost zdravotnických potřeb provozována společností ALVA ZP s.r.o. na základě registrace nestátního zdravotnického zařízení vydané Krajským úřadem Olomouckého kraje, Odborem zdravotnictví.

Příručka pro hojení bércových vředů ke stažení

  • 20 stran o hojení ran
  • Správná péče o ránu
  • Prevence a výživa
  • Jak poznat fázi rány